Zaman Çarkı – Ken Grimwood kitap indir

Kitabın arka kapağını kitap hakkında fikir oluşması açısından paylaşıyorum.Hepinize iyi okumalar

Ya sizi bekleyen bir son olmasaydı…

Hayatındaki insanlar birer birer siliniyor. Kocaları, sevgilileri, ailesi ve arkadaşları yaşayıp ölüyor ama o hep aynı kalıyor. Sevdiklerini kaybederken hep çaresiz. İnsanlar onun neden sürekli genç göründüğünü merak ettiğinde ise yer değiştirmek zorunda. Tüm olasılıklar karşısında üç yüz yıl yaşamış biri olarak yanlış bir şey söylediği an, zaman çarkı tepetaklak olabilir.

Elise tıbbi bir mucize sonucu ebediyen genç kalacaktır. Hayatı üç yüz yıl önce başlamıştı. Versailles Sarayı’nda, 14. Louis’nin hükmettiği bir devirde. İlk kez her şeyi göze alıp sonsuz gençliğinin sırrını, sevdiği adamla paylaşmaya karar verdiğinde bu isteğinin neden olacağı tehlikeleri (hem kendisi hem de tüm dünya için) hayal bile edemez. Bilim bu duruma yanıt verecek bir seviyeye ulaştığında ancak birileri onun çaresizliğini görebilecek.

Sonsuza dek yaşamak ve hiç yaşlanmamak… Bir tek kırışıklık ve kırlaşmış saç için her şeyini vermeye hazırdır Elise. Yalnızca sıradışı bir kahramanın hikayesi değil aynı zamanda insanlığın en tutkulu arayışının büyüleyici bir keşfi.

 KİTAP İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Şifre: twilightturk
not linke tılayınca bir sayfa açılır sağ üst köşedeki 5sn geri sayımdan sonra reklamı geçe tıklayıp açılan sayfadan indir butonuna basarak kitabı direk indirebilirsiniz

Arkadaşlar kitabın taraması bana ait deil twillightturk forumundan ykmzleuke  nickli bir kullanıcıya ait ona teşekkür ediorum.

  En iyi kitap indirme blogu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir