Michelle Reid – Hong Kong’ta Aşk e-kitap indir epub download

Michelle Reid – Hong Kong’ta Aşk 
Shaan terk edilmişti! Piers Danvers onu düğün günü başka biriyle aldatmıştı… Ama Rafe Danvers kardeşinin yerini almaya hazırdı. Danvers Şirketleri’nin başı, yakışıklı Rafe, Piers’i Shaan’ı bırakmaya ikna etmişti. Ve şimdi de aynı insafsız azimle Shaan’a kendisiyle evlenmesi için baskı yapıyordu.
Olayların bu seri akışı içinde, Shaan düşünmeden onun teklifini kabul etmişti. Bugüne kadar ondan hoşlanmadığını sürekli olarak belli eden Rafe, herkese onu karısı olarak tanıtmak ve yalnız kaldıklarında ise onu yatağında görmek istiyordu!

Kate Proctor – Ateş ve Barut 
Sandro ve Tessa İrlanda’nın el değmemiş kıyılarında dondurucu kış soğuğunda bir film setinde bir araya gelirler. Genç, yakışıklı bir yönetmen olan Sandro sete ilk kez gelen Tessa’yı bir anda büyüler. 
Bu genç ve güzel çift soğuk İrlanda kıyılarında birbirlerine yaklaşırlar. Ama bu arada çözülmesi gereken birçok problem vardır. Sıkıntılı ve üzücü günlerden sonra bakalım mutlu sona ulaşabilecekler midir?

İndirme linki uploading.comATEÅ� VE BARUT-HONG KONG’TA AÅ�K.rar dosyasını Uploading.com’dan ücretsiz indir

Ateş ve barut: İndirme linki 4shared.comKate Proctor – AteÅŸ ve Barut – Düşük.pdf – 4shared.com – belge paylaşımı – indir
Alternatif Linkindir

Hong Kong ta aşk :İndirme linkiMichelle Reid – Hong Kong’ta AÅ�k – DüÅ�ük.pdf – 4shared.com – belge paylaÅ�ımı – indir
Alternatifindir


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir