Ümit Özdağ – Türkiye AB İlişkileri | Ücretsiz e-kitap / e-book İndir / Download

Ümit Özdağ – Türkiye AB İlişkileri | E-kitap İndir


Günümüzün en tartışmalı konularından biri haline gelen Türkiye’nin geleceğini derinden etkileyebilecek olan Türkiye-Avrupa Birliği ilişkiler zinciri, düşünsel alanda iki kutbun meydana gelmesine yol açmıştır. Avrupa Birliği taraftarı ve Avrupa Birliği karşıtı olarak isimlendirilebilecek iki grup, bu sorunlu alanda tartışmalara yön vermiş fakat kendi içlerinde dış dünyada soyutlanmaktan kurtulmuştur. 

Avrupa Birliği gibi oluşmakta olan süper bir gücün genişleme sürecinde yüzleşeceği sorun alanlarını inceleyen yazar, aynı zamanda Türkiye-Avrupa Birliği ilişkilerini tarihsel bir perspektiften değerlendiriyor ve bu ilişkiler zincirinin temel taşlarını oluşturan psikolojik, jeopolitik, ekonomik ve tarihsel boyutları göz önünde bulundurarak geleceğe yönelik çıkarımlar yapıyor.

UYARI!
Konulardaki linklere tıkladığınızda karşınıza gelecek olan ilk siteler “Link Kısaltma Servisleri”dir. Açılan link kısaltma sitelerinde 5 sn. bekledikten sonra “Reklamı Geç” butonuna basarak ilgili Upload – Download sitelerinden dosyayı indirebilirsiniz.

Upload – Download sitelerine ulaşmadan bu sitelerde PopUp olarak çıkan dosyaları reddedin. Onların verilen linklerdeki dosyalarla bir ilgisi yoktur.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir